PROJEKTOWANIE GRAFICZNE 2D / 3D

Nasze 20-letnie doświadczenie pozwala nam zagwarantować wysoką jakość usług. Każde zlecenie traktujemy jako wyzwanie i podchodzimy do niego indywidualnie. Przygotowując projekty maszyn i urządzeń rozważamy wszystkie dostępne możliwości zarówno techniczne, jak i organizacyjne. Projektowanie poprzedzone jest szczegółowym opracowaniem sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań technicznych przy jednoczesnym uwzględnieniu aspektów ekonomicznych. Projektujemy i wykonujemy w szczególności maszyny, urządzenia, narzędzia, stemple, matryce, wykrojniki, linie technologiczne, wygrodzenia przemysłowe, koryta i kanały kablowe.

WSPARCIE TECHNICZNE PRODUKCJI / CENTRUM WSPARCIA TECHNICZNEGO

Oferujemy wszechstronną współpracę handlową w zakresie techniki utrzymania ruchu oraz elementów przenoszenia napędu, a w szczególności łożysk dla przemysłu, motoryzacji i rolnictwa oraz wyrobów towarzyszących tj. opraw łożyskowych, tulei wciskanych i wciąganych, nakrętek i podkładek łożyskowych, pasów napędowych i kół pasowych, łańcuchów i kół łańcuchowych, smarów łożyskowych, motoreduktorów, sprzęgieł przemysłowych. Nasz szeroki asortyment stanowi doskonałe zaplecze dla producentów maszyn i urządzeń oraz działów utrzymania ruchu. Służymy wsparciem technicznym na każdym etapie.

WSPARCIE LOGISTYCZNE PRODUKCJI

Możemy zaproponować przekrojowe i kompleksowe rozwiązania umożliwiające poprawę obiegu materiałów i produktów w obszarze strefy produkcyjnej. Począwszy od prostego wózka na detale, poprzez urządzenia wspomagające pracę, a kończąc na zaawansowanych manipulatorach czy przenośnikach. Wydajność i płynność w obrębie linii czy stanowiska produkcyjnego to często kluczowe zagadnienia dla rozwoju i możliwości produkcyjnych przedsiębiorstwa, które bezpośrednio przekładają się na terminowość wykonywania zleceń i zysk firmy. Odpowiednio dobrane elementy logistyki minimalizują czas trwania procesów technologicznych i zwiększają produktywność.

Złóż szybko i w kilku kliknięciach zapytanie o przymiar i/lub podajnik !!!

podajniki rolkowe, przymiary rolkowe, stoły, stoły spawalnicze, stoły montażowe
centrum wsparcia technicznego
projektowanie maszyn
maszyny do branży kominowej
maszyny specjalizowane

MASZYNY DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ RUR

Jesteśmy sprawdzonym producentem kompleksowych rozwiązań do plastycznej obróbki rur. Projektujemy i produkujemy od podstaw maszyny do realizacji procesów technologicznych, podczas których wymagane jest działanie na obrabiany metal odpowiednio wielką siłą zewnętrzną, w wyniku czego, dzięki odkształceniom trwałym metalu (odkształceniom plastycznym) uzyskujemy jego żądane  trwałe ukształtowanie bez zniszczenia obrabianego materiału. Są to między innymi żłobiarki, wytłaczarki, zatłaczarki, profilarki, rozwijarki, wykrawarki czy walcarki. Nasze maszyny doskonale sprawdzają się w branży kominowej oraz szeroko pojętej technologii obróbki blach.

USŁUGI / NARZĘDZIOWNIA

Oferujemy projektowanie i wykonywanie detali na zamówienie, realizacje zleceń jednostkowych i hurtowych. Niejednokrotnie zakup nowej maszyny do wykonania jednego zlecenia staje się zupełnie nieuzasadniony ekonomicznie. Posiadając możliwości techniczne i zaplecze inżynierskie możemy podjąć się zleceń nietypowych, które wymagają od nas zaprojektowania specjalizowanego przyrządu czy urządzenia i zaadoptowania go w naszym parku maszynowym. Mamy do tego środki, możliwości, predyspozycję i chęci. Dodatkowo lubimy wyzwania i do każdego zapytania podchodzimy elastycznie i profesjonalnie nie pozostawiając żadnego bez odpowiedzi.

MASZYNY UŻYWANE

Wyszukujemy, odnawiamy, modernizujemy, automatyzujemy, remontujemy, testujemy, instalujemy i gwarantujemy sprawność. Możemy zaproponować Państwu pomoc, zakup i kompleksowe wsparcie serwisowe maszyn, urządzeń i narzędzi używanych. Współpracujemy również od wielu lat z dostawcami i producentami nowych maszyn i urządzeń z różnych gałęzi przemysłu. Jesteśmy jedynym i niezbędnym etapem pomiędzy chęcią zakupu a finalizacją. Posiadamy odpowiednie zaplecze, wyposażenie, uprawnienia, kwalifikacje, doświadczenie i umiejętności. Wspieramy, doradzamy i pomagamy na każdym etapie współpracy.

MASZYNY SPECJALIZOWANE / AUTOMATYZACJA PRODUKCJI

Specjalizujemy się w optymalizacji i automatyzacji procesów technologicznych sektorów produkcyjnych w celu podniesienia wydajności, sprawności oraz jakości. Projektujemy i konstruujemy urządzenia, narzędzia, maszyny, przyrządy pod konkretne wymagania danego procesu technologicznego czy cyklu produkcyjnego. Wszystko robimy sami - myślenie, projektowanie, konstruowanie, budowanie, składanie, testowanie, pakowanie, instalowanie, szkolenie, a na końcu - uścisk dłoni. Mamy za sobą takie zrealizowane projekty, jak wiertarki CNC, klamkownice, automaty do progów, transportery szyb, piły do szkła, automatyczne przymiary do pił oraz niezliczoną ilość równie ciekawych tematów.

USŁUGI

apm tech sp. z o.o.
apm tech sp. z o.o.

ZOBACZ

UL. TELEMANNA 5

68-200 ŻARY

APMTECH © 2021